Decomed

DECOmed posiada ponad 25 letnie doświadczenie w branży medycznej ze szczególnym uwarunkowaniem na chirurgię i implantologię. Od ostatnich pięciu lat firma skupiona jest na medycynie rekonstrukcyjnej i matrycach kolagenowych. Zespół składa się z profesjonalistów z zakresu biotechnologii, prawa medycznego, logistyki i handlu. Idee, rozwój i urzeczywistnienie naszych produktów muszą odpowiadać kolejnej korzyści dla pacjenta. Również jeśli jest to „tylko” zmniejszenie bólu.

Na know-how firmy DECOmed składa się nie tylko z doświadczenie wynikające ze współpracy z graczami na rynku, ale także z oryginalnego modelu pracy, który pozwala nam scharakteryzować nasze produkty medyczne jako unikalne.

Protokoły chirurgiczne opracowywane przez DECOmed powstają na wskutek szczegółowych analiz literatury oraz konsultacji z opinio leaderami z zakresu chirurgii regeneracyjnej z całego świata

W ramach R & D organizujemy kursy szkoleniowe i operacje na żywo, aby poprawić swoje umiejętności. Wszystkie matryce kolagenowe oferowane przez DECOmed są produkowane przez certyfikowanego niemieckiego producenta. Zakłady produkcyjne pracują zgodnie z normą EN ISO 13485:2012.

Unikalny proces produkcji został opracowany w celu wytworzenia całkowicie naturalnego produktu bez obecności jakiejkolwiek substancji chemicznej, która może zwiększyć odpowiedź zapalną i spowolnić drogę regeneracji tkanki.

RESSAL S.C. jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce włoskiej firmy DECOmed.